Witamy na forum sQad41

P0g@dUc|-|y sQ@d 41

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 Sat-09-07 12:49:05

Adriano

Moderator

Zarejestrowany: Mon-08-07
Posty: 68
Punktów :   

Kosowski: Każdy chce pobić najlepszego

- Każdy mecz na Wiśle jest fantastyczną sprawą – mówił przed konfrontacją z Lechem, Kamil Kosowski. Nie ukrywał on radości z zainteresowania kibiców tym wydarzeniem.

Kosowski liczy na dobry występ przeciwko Lechowi. - Ostatnio było widać skutki kontuzji. Noga nie bolała, ale nie byłem przez tydzień w treningach z drużyną. Jestem teraz cały czas obecny na zajęciach i myślę, że jutro będzie jak w poprzednich meczach.

- Cieszę się bardzo, że otwarto nową trybunę. Z tego co wiem, bilety zostały już wykupione. Potwierdza się zatem opinia, że w Krakowie jest olbrzymie zapotrzebowanie na futbol i Wisła ma wielu wspaniałych kibiców – nie ukrywał zadowolenia. Przyznał on także, że 20 tysięcy widzów jest świetnym wynikiem na polskie warunki. W porównaniu do niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A wygląda to jednak blado. - W Kaiserslautern było zawsze po 40 tys. ludzi – wspomniał.

- Każdy mecz na Wiśle jest fantastyczną sprawą. Czy byłby to Lech czy inna drużyna – to nie gra roli. Oczywiście gramy z bardzo atrakcyjnym przeciwnikiem. Tym bardziej, że Lecha prowadzi trener Franciszek Smuda, który spędził tutaj kilka ładnych lat na ławce trenerskiej – ocenił Kosowski. Zna on świetnie obecnego szkoleniowca „Kolejorza”. Podkreślił, że Smuda będzie walczył o zwycięstwo. - Trener Smuda będzie mobilizował swoich zawodników, bo to bardzo ambitny człowiek. Na Wisłę jednak nikogo nie trzeba specjalnie motywować, gdyż każdy chce z nią zwyciężyć. Każdy chce pobić najlepszego.

źródło:wislakrakow.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-revolution.pun.pl www.bunkerexplorers.pun.pl www.cs-tygrysek.pun.pl www.psychoug.pun.pl www.tozkielce.pun.pl