Witamy na forum sQad41

P0g@dUc|-|y sQ@d 41


#1 Sat-09-07 12:48:29

Adriano

Moderator

Zarejestrowany: Mon-08-07
Posty: 68
Punktów :   

Pawełek: To co było, to minęło

Przed tygodniem Wisła zremisowała bezbramkowo w Bełchatowie. Mariusz Pawełek zapewnia, że zespół nie myśli już o tamtym spotkaniu. - Teraz gramy z Lechem i koncentrujemy się tylko na tym meczu – zapowiada.

Pawełek popełnił w Bełchatowie kilka prostych błędów. - W ostatnich meczach nie miałem wiele do roboty. Ogólnie gram tylko nogami. Może czasami chcę zrobić więcej niż muszę i idzie to w złym kierunku – doszukuje się przyczyn złych zagrań.

Nieudany mecz na boisku wicemistrza Polski to już przeszłość. Bramkarz „Białej Gwiazdy” zapewnia, że w drużynie już nikt nie rozpamiętuje straty punktów. - Przed tygodniem nie wyszła nam zdecydowanie pierwsza połowa. W drugiej nasza gra wyglądała znacznie lepiej. To co było, to minęło. Teraz gramy z Lechem i koncentrujemy się tylko na tym meczu.

Podczas spotkania z Lechem spodziewany jest komplet. Na trybunach ma zasiąść 20 tysięcy widzów. - Frekwencja na pewno cieszy. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze większa. Wydaje mi się, że może nam to jedynie pomóc – twierdzi Pawełek.

źródło:wislakrakow.com

Offline

 

#2 Fri-09-07 16:52:39

szOszO

NO*obEk

531710
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pawełek: To co było, to minęło

Fajne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.the-dreamers.pun.pl www.kaliskiemtg.pun.pl www.warrockpoland.pun.pl www.zaburzenia-odzywiania.pun.pl www.blodcore.pun.pl