Witamy na forum sQad41

P0g@dUc|-|y sQ@d 41


#1 Sat-09-07 12:47:39

Adriano

Moderator

Zarejestrowany: Mon-08-07
Posty: 68
Punktów :   

Dudka: Już wiem, że się stąd nie ruszę

Jak informowaliśmy wcześniej, Dariusz Dudka otrzymał ofertę przejścia do AJ Auxerre. Obrońca Wisły i Reprezentacji zdążył już nawet uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z Francuzami. Do porozumienia nie doszły jednak zainteresowane kluby.

- Kluby się miały dogadać, nie wiem, na czym to stanęło. Ja generalnie byłem dogadany z tym klubem. Chodziło tylko o to, żeby kluby ustaliły szczegóły kontraktu. Już wiem, że się stąd nie ruszę. - mówi Dudka.

Maciej Skorża takiej pewności nie ma nadal. - 31 sierpnia to magiczna data – nawet o 23.58 coś się dzieje, a ja nie mam wpływu na to, co się zdarzy.Trener Wisły liczy jednak na to, że Dudka nie zmieni barw. - Nie miałem z klubu sygnału, aby nie brać Darka pod uwagę w kontekście meczu z Lechem. - wyznał podczas konferencji prasowej.

Dariusz Dudka nie wie, czy temat powróci zimą. - Nie wiem, czy ta kwestia jest odłożona na pół roku, bo może oni kupią kogoś innego na moje miejsce. Myślę, że jak mnie teraz nie kupili, to zrobią jakiś inny transfer na to miejsce.

źródło:wislakrakow.com

Offline

 

#2 Sun-09-07 09:25:56

Krai$el

Administrator

Zarejestrowany: Sun-08-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dudka: Już wiem, że się stąd nie ruszę

Dariusz Dudka to podstawowy zawodnik więc jego strata bardzo osłabiła by Biała Gwiazde

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.097dca.pun.pl www.cs-wojak.pun.pl www.tacbi.pun.pl www.natalialesz-forum.pun.pl www.djronnie.pun.pl